poniedziałek, 17 grudnia 2012

"Mikołajki" w bibliotece

    17 grudnia 2012 roku odbyły się zajęcia dla kolejnej grupy przedszkolaków  związane ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Dzieci odpowiadały na pytania quizowe dotyczące  tradycji  i zwyczajów świątecznych, wysłuchały wierszy i opowiadania o Świętym Mikołaju . Na koniec pięknie pokolorowały obrazki przedstawiające postać Św.Mikołaja.