15 stycznia 21013 roku odbyły się zajęcia poświęcone sztuce dekorowania stołu. Dzieci nauczyły się w jaki sposób przygotować odświętnie stół na przyjęcie gości, w jakiej kolejności i w jakich naczyniach należy serwować poszczególne dnia . Dowiedziały się również w jaki sposób należy zachowywać się przy stole, co wypada a co jest zupełnie niedopuszczalne. Zajęcia były bardzo ciekawe, wiele rzeczy okazało się dla uczestników zupełnie nowych , jak np. co zrobić z pestką z kompotu lub co oznaczają różne ułożenia sztućców w czasie posiłku.



