poniedziałek, 14 stycznia 2013

"Grunt to dobre wychowanie"

      14 stycznia 2013 roku odbyły się zajęcia dla przedszkolaków dotyczące zasad dobrego wychowania. Dzieci wysłuchały opowiadania pt."O łakomczuchu i burczeniu w brzuchu", wierszyka D.Gellner pt."Stworki"oraz rymowanek dotyczących zachowania w różnych sytuacjach. Następnie odpowiadaly na pytania quizowe przy pomocy lizaków, gdzie czerwony lizak oznaczał poprawną odpowiedź a lizak niebieski odpowiedź błędną. Na koniec dzieci pięknie pokolorowały obrazki z magicznymi słowami, takimi jak "proszę", "przepraszam" i "dziękuję".